کسب درآمد زنان خانه دار

درعصر تکنولوژی هستیم،یعنی اینکه شما در منزل خودتون هم می تونید فعالیت پولساز داشته باشید،چرا که تکنولوژی محدود به فضا و مکان نیست،تکنولوژی یعنی اینکه قیمت یک گوشی موبایل آیفون با وزن 100 گرم برابری می کنه یا بیش از ده بشکه ی نفت 220 کیلوئی ( حدودا بیش تر از 2200 کیلوگرم ).

تکنولوژی یعنی قبل از رسیدن به منز ،شما بتونید دما و روشنائی اتاق خواب تون را تنظیم کنید،تکنولوژی یعنی اینکه قبل از رسیدن به منزل تان و بدون اینکه از خودروتان پیاده بشوید در پارکینگ تان را بازکنید و به محض رسیدن به روبروی منزل،بدون زحمت وارد شده و مجددا درب را بدون نیاز به پیاده شدن ببندید. با این اوصاف آیا در این عصر نمیشه بدون دردسر و بدون نیاز به کارهای فیزیکی و حضوری در منزل کسب درآمد کرد؟

یک جمله ی جالبی در یک مقاله خوندم :

درعصر تکنولوژی می توان حتی در حال مشاهده ی فوتبال در تلوزیون ،هم زمان به واسطه ی اینترنت کسب درآمد کرد.

خب برگردیم به موضوع خودمان: ک بانوی خانه دار چطور می تونه برای خودش کسب درآمد کنه .

دوستان عزیز: درآمدی که مدنظر ماست ، صرفا پول نیست،ما در گروه آموزشی اصل من تلاش می کنیم که آگاهانه برعکس عادتهای از پیش تعیین شده ی خودمون عمل کنیم .

از قدیم به ما می گفتند ( کاری بکن که پول توش باشه ) ولی ما اینجا میگیم (کاری بکن که لذت توش باشه ، تفریح و عشق توش باشه ، پول خودش میاد )

قدم اول :

ببین چه کاری رو دوست داری،عاشق چه کاری هستی ؟ اون کاری که وقتی سرگرمش میشی ناهار آقای خونه را فراموش می کنی چیه؟

اون کاری وقتی داری انجامش میدی کل قابلمه ی غذات میشه ته دیگ چیه ؟

شوخی کردم

واقعا چه کاریه که از بچگی دوستش داشتی؟ خانم ها غالبا هرکدوم بنا به سلیقه شون از این کارها بلد هستند .خیاطی – گلدوزی – نقاشی – میناکاری – آموزش و نگهداری از بچه ها – عروسک سازی – شیرینی پزی – فروشندگی – بافتنی- چرم دوزی – گلسازی – حرف زدن (بله حرف زدن)گذشته از اینکه مورد انتقاد قرار می گیره ولی برای خیلی ها آرامش بخش ترین کار دنیاست.

پس می تونه پولسازترین شغل برای اون فرد هم باشه . (می دونید چقدر کسب وکار درشهر شما هست که به فروشنده تلفنی نیاز داره ؟

کار با دست ولمس اشیاء ( می دونید چقدر کسب و کار درشهر شما وجود داره که نیاز به وبلاگ نویس دارند .)

درقدم اول اون کاری که عاشقش هستی رو مشخص کن .شاید همون کاریه که از بچگی بهت می گفتن این کار نون و آبداری نیست .

قدم دوم :

به محض مشخص شدن کار مورد علاقه تون شروع کنید به فعالیت .
چند نکته مهم :

به هیچ عنوان خودتون رو با اساتید همون حوزه و افراد دیگه مقایسه نکنید چون قطعا افرادی هستند که فقط از نمونه کارهای شما لذت خواهند برد.

عمل کنید شروع کنید،اقدام کنید،درهر شرایطی هستید شروع کنید به انجام اون کار و خبر خوب اینه که چون لذت می برید ، عاشق زندگی خواهید شد ، مطمئن باشید.

فقط سریع عمل کنید،مشاوره و نظرخواهی را بگذارید کنار دقیقا همون کاری  رو انجام دهید که سالهاست عاشق هستید .

همزمان با کارکردن تو اون حوزه ( همزمان ) شروع به یاد گرفتن کنید درمورد همون تخصص آموزش ببنید ، مطالعه کنید اگه می تونید کلاس هم برید تا تخصصی تر کار کنید .

-سوال:

چرا کار مورد علاقه ام؟ چرا سراغ کاری که مطمئن هستم پول بیشتری توش هست نروم ؟

چون فقط تو اون کاره که شما بهترین خودتون خواهید شد، ونه هیچ کار دیگه. چون اون تنها کاریه که به تمام جزئیاتش دقت می کنی.چرا دنبال کاری که مطمئنم درآمدش بیشتره نرم ؟

چون تو اون کار دارید برای پول کار می کنید نه برای دلتون، کاری که صرفا برای پول باشه به شما وفادار نخواهد بود .( اینو خودم دو بار تو زندگیم تجربه کردم ).

قدم سوم:

در این مرحله شما باید محصولات خودتون رو به مشتریان تون معرفی کنید و در این مرحله مهمه که تکنولوژی به شما کمک می کنه .

اینجاست که کارهایی که 10 سال پیش به ما می گفتند ( نون و آب توش نیست) حالا می تونیم حسابی نون و آب از توش در بیاریم . اینجاست که دیگه شما نیاز به اجاره ی مغازه و حقوق کارمند و بیمه و مالیات ندارید و اینجاست که از عشق و لذت های خودتون می تونید به راحتی پول دربیارید.

ازمحصولات خودتون تعدادی عکس، کلیپ،نوشته و توضیح آماده کنید و درفضای مجازی شروع کنید به معرفی محصولات تون،یک کانال درتلگرام یا یک پیج در اینستاگرام بهترین مغازه خوش جا برای شما می تونه باشه .

سعی کنید کار کردن در فضای مجازی را بیاموزید و به صورت آگاهانه و صحیح با مشتریان خودتون درتعامل باشید.

من به عنوان فردی که بخش عظیمی از کارم درهمین فضا داره صورت می گیره می خوام یک تجربه ی بزرگی از خودم رو در اختیارتون بگذارم.

اصلا مهم نیست که خودتون از کاری که کرده اید لذت ببرید،همون کاری که شما ازش خوشتون نمی یاد ( مثلا اون عروسک قهوه ایی که یک دستش از اون دستش بزرگ تر شده و چشم هاش رو تا به تا دوختید و ازش خوشتون نمی یاد)،یکی پیدا میشه و عاشق همون عروسک زشت میشه و حاظره بابتش به شما پول بده پس کاری رو که دوست دارید, با کیفیت انجام بدید و به نظر خودتون متکی نباشید،چون نظرها متفاوت هستند.

می دونستید یکی از شغل هایی که اخیرا تو دنیا معروف شد و درآمد خیلی خوبی داره از طریق فضای مجازی برای خودش بدست می آره چیه؟

یه روز یه فردی تصمیم گرفت از نقاشی بچش عروسک بسازه ،  یه عروسک زشت و کج و کوله ساخت و تو همین فضای مجازی تبلیغ کرد می دونید الان چند هزار نفر تو دنیا درخواست ساخت عروسک از اولین نقاشی بچه شون رو بهش دادند.

یکی از بچه های گروه خودمون که تو دوره های ما شرکت می کرد، یه خانم حدود 25 ساله بود و درآمدی حدود یک میلیون تومان در روز داشت، می دونید چطوری به این درآمد رسید .

چون خودش عاشق خرید و بازار و لباس های نو بود ,شروع کرد لباس از بازار به صورت عمده ای بگیره و تو خونش به مهمون هاش و دوستاش بفروشه ، همین .با همین کار درآمد ماهانه این خانم با درآمد یک سال یک کارمند برابری می کنه .

به اصل خودت برگرد،باید کاری بکنی که عاشقش هستی و ازش پول دربیاری این یعنی بازگشت به اصل خود.

با این سه قدم،زندگی تون رو از روزمرگی و روزمردگی نجات بدید،هم لذت ببرید هم پول دربیارید.

نکته ) فقط پشتکار داشته باشید و نا امید نشید چون فضای مجازی،دقیقا مثل مغازه کمی طول میکشه تا مشتری ها ویترین شما رو ببنید و شما رو بشناسند و از شما خرید کنند.

ثروتمند و سعادتمند باشید.